محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

راه اندازی راهکار امنیتی جدید Turbo HD X هایک ویژن

  • سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1398
  • مقالات

دوربین مدار بسته

هایک ویژن امروز (7 مه 2019)، جدیدترین نسل Turbo HD سری Turbo HD X را راه اندازی می کند که یک سیستم کامل برای کمک به جلوگیری از نفوذ کنندگان در زمان واقعی و جلوگیری از آسیب و از دست دادن اموال است.

 

از نظارت منفعل تا بازدارندگی فعال، در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی

سری دوربین های هایک ویژن Turbo HD X داراي یک آشکارساز داخلی است که اشعه های نور مادون قرمز بدن انسان را تشخیص می دهد و آن را از دیگر نویز های بصری تشخیص می دهد. هنگامی که دوربین یک پتانسیل بالقوه را تشخیص می دهد، آژیر آن، نور قرمز و آبی چشمک می زند و باعث می شود صدایی با صدای بلند به منظور ترساندن مهاجم دور کند.

 

سری Turbo HD X می تواند طیف وسیعی از فرایندهای محافظت از محیط زیست و سیستم های امنیتی را برای اخطار و جمع آوری شواهد در جریان فرآیند پس از رویداد پشتیبانی کند. این امکان تغییر روش نظارت و نظارت سنتی پس از رویداد را فراهم می کند و به حفاظت از محیط پیرامون از نظارت منفعل تا بازدارندگی فعال کمک می کند تا از مردم و دارایی ها محافظت کند. این را می توان در انبارها، اقامتگاه ها، فروشگاه های جواهرات و موارد دیگر استفاده کرد.

 

یک سیستم کامل پایا با پایای

مهمتر از همه، Turbo HD X یک سیستم کامل و یکپارچه است که دارای دستگاههای جلویی است که به دستگاههای عقب پایان و یک برنامه از راه دور وصل شده اند. به عنوان زنگ هشدار به فرد موردنظر ارسال می کند، سیستم همچنین یک زنگ در قسمت پشتی ایجاد می کند تا پرسنل امنیتی را مطلع کند. کاربران همچنین می توانند اطلاعات هشدار را از راه دور، از طریق یک برنامه در دستگاه های تلفن همراه خود دریافت کنند.

 

حتی بهتر از کاهش زنگ خطا

دوربین مدار بسته های توربو HD X همچنین می توانند با DVR های AcuSense پیشرفته هایک ویژن هماهنگ شوند. فناوری کاهش هوشمند زنگ خطا در این DVR ها حرکات نامناسب را که از دوربین گرفته شده است مانند باران، برگ ها و حیوانات نادیده می گیرد و به جای تمرکز بر حرکات انسان یا وسیله نقلیه تمرکز می کند. با هم، این راه حل یکپارچه به طرز چشمگیری تعداد علائم دروغین را کاهش داده و کارمندان امنیتی را به اهداف واقعی برای بهره وری بیشتر متمرکز می کند.

 

ساخت بر روی عملکرد قابل توجهی که در حال حاضر است

همه اینها بر روی عملکرد قابل توجهی که از دوربینی Turquo HD DVR ها و دوربین های هایک ویژن توسط آنها در سال 2013 در سال 2013 عرضه شده است، ایجاد می شود. علاوه بر شفافیت تصویری HD، شش سال گذشته از محصولات Turbo HD، نوآوری های زیادی را در بازار عرضه کرده است ، از جمله پهنای باند فوق العاده کارآمد و استفاده از ذخیره سازی و ضبط ویدئو با نور کم - کمک به مشتریان برای افزایش امنیت و حفاظت از محیط خود است.

 

فرانک ژانگ، رئیس مرکز بین المللی محصولات و راه حل در هایک ویژن، می گوید: "بار دیگر، ما ایده های تازه و امکانات جدیدی را برای این صنعت به ارمغان می آوریم. معمولا پرونده های نظارت تصویری فقط برای شواهد مورد جستجو هستند، زیرا فردی عواقب ناشی از آن را تجربه کرده است. هایک ویژن  Turbo HD X می تواند به مشتریان خود برای جلوگیری از آسیب های پر هزینه و از دست دادن اموال کمک کند. »با این حال، جنایتکاران ممکن است اقدامات بعدی را کنار بگذارند، اگر باور کنند که رفتار آنها شناسایی شده است.

 

درباره هایک ویژن

هایک ویژن یکی از پیشگامان جهانی محصولات و راه حل های امنیتی است. هایک ویژن با یک نیروی کار و تحقیق گسترده و با مهارت فراوان، مجموعه ای کامل از محصولات و راه حل های جامع برای طیف وسیعی از بازارها را تولید می کند. علاوه بر صنعت امنیتی، هایک ویژن به گسترش دستیابی به چشم انداز درازمدت خود به فناوری های هوشمند خانه، اتوماسیون صنعتی و صنایع الکترونیک خودرو تلاش می کند. محصولات هایک ویژن نیز اطلاعات کسب و کار قدرتمند را برای کاربران نهایی ارائه می دهند که می توانند عملیات کارآمد تر و موفقیت تجاری بیشتری را فراهم کنند. هایک ویژن متعهد به بالاترین کیفیت و ایمنی محصولات خود است، هایک ویژن شرکا را تشویق می کند تا از بسیاری از منابع هشدار دهنده امنیت سایبری مانند هایک ویژن Cybersecurity Centre  استفاده کند.

ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!

محصولات ویژه